Blog

Jakie zalety posiada urządzenie do masażu membranowego Aquai I?

Listopad 2, 2020

Każdy z nas powinien regularnie o siebie dbać. Można to robić na wiele różnych sposobów. Jedną z możliwości jest masaż. Niesie on ze sobą wiele korzyści - zwłaszcza masaż membranowy wykonywany za pomocą urządzenia AQUAI ,dzięki któremu można odzyskać radość życia i zmniejszyć dokuczliwość wielu schorzeń. Jedną z jego zalet jest również to, że poprawia krążenie krwi oraz łagodzi dolegliwości bólowe, działając niczym akupresura.

Co jeszcze warto o nim wiedzieć? Sprawdź to poniżej!

Gdzie znajdziemy urządzenie do masażu membranowego Aquai I?

Urządzenie do masażu membranowego Aquai możemy znaleźć w wielu miejscach - m.in. w centrach fitness, gabinetach masażu, a także w niektórych sanatoriach. Urządzenie to zostało wyposażone w 6 fabrycznych programów odpowiadających za regulację przebiegu masażu. Co więcej, istnieje również możliwość dodania własnych programów.

Jest to z pewnością ciekawy rodzaj masażu, gdyż odbywa się on bez bezpośredniego kontaktu fizycznego między pacjentem i masażystą. Można by powiedzieć, że wszystkie funkcje masażysty przejmuje nowoczesne łóżko wodne. Umożliwia nam ono skorzystanie z tzw. suchego hydromasażu, podczas którego wodne dysze poruszają się okrężnymi ruchami, uderzając o powierzchnię elastycznej membrany. W ten sposób ciało masowane jest od stóp do głów.

Warto zaznaczyć, że łóżko wodne posiada funkcję regulacji czasu trwania zabiegu, częstotliwości oraz sekwencji zmian stref masujących. Natomiast jeśli chodzi o temperaturę wody, to jest ona podtrzymywana przez cały zabieg, lecz możemy ją zmienić wedle swoich preferencji.

Co wyróżnia urządzenie do masażu membranowego Aquai?

Urządzenie do masażu membranowego Aquai to świetne rozwiązanie, na wprowadzenie którego decyduje się coraz więcej firm oferujących tego typu usługi. Tym, co je wyróżnia, jest przede wszystkim 6 niezależnych stref masujących dla uzyskania lepszych efektów masażu, zachowanie intymności (zabieg odbywa się w swobodnym stroju), aż 6 programów fabrycznych i krótki czas przygotowania do masażu. Co więcej, urządzenie to jest niezwykle łatwe w utrzymaniu higienicznych warunków zabiegu, nie wymaga też podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Dlaczego warto zdecydować się na ten rodzaj masażu? Istnieje bardzo wiele powodów, ale najlepszym argumentem jest to, że znacząco poprawia on krążenie krwi i metabolizmu. Jest to bardzo ważne, dlatego masaż ten cieszy się coraz większą popularnością. Poza tym stymuluje on transport tlenu do mięśni i poprawia zakres ruchu kończyn, zwiększeniu ulega także poziom endorfin odpowiedzialnych za tolerancję bólu. Masaż membranowy Aquai to również świetne rozwiązanie dla osób odczuwających negatywne skutki stresu, ponieważ pozwala na stymulację wszystkich zmysłów, a dzięki temu na wejście w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

 Gwarantujemy – zapomnisz, co to stres!

Wróć